Szkoły


  Bardzo ważnym aspektem w życiu każdego człowieka jest zdrowa i świeża woda. Jej dostępność jest podstawą naszego dobrego samopoczucia, energii a przede wszystkim zdrowia. Dotyczy to także naszych najmłodszych, którzy także wkładają duży wysiłek w swój rozwój intelektualny oraz fizyczny biorąc udział w codziennych zajęciach szkolnych.

  Dlatego tak bardzo istotną rzeczą jest zapewnienie dzieciom w tym miejscu świeżej i zdrowej wody. Często jednak uczniowie spożywają napoje sztucznie słodzone , czego następstwem może być otyłość jak również zaburzenia układu krążenia oraz przemian metabolicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcielibyśmy zaproponować nowatorskie rozwiązanie w tym zakresie wykorzystując dystrybutory sieciowe zapewniając ciągły oraz nieograniczony dostęp do świeżej wody, jednocześnie optymalizując koszty do stałego minimalnego poziomu.

   Korzystając z tego rozwiązania wybieracie Państwo czystą, zdrową i smaczną wodę spożywaną w nieograniczonym zakresie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, woda z sieci wodociągowej poddawana jest wielostopniowemu procesowi filtracji. System filtrów usuwa szkodliwe zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne, organiczne i bakteriologiczne, pozostawiając jednocześnie mineralne składniki wody mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie i jej naturalny smak.

Dedykowane  rozwiązania