Rozwiązania wodne


Jeśli macie Państwo dostęp do bieżącej wody i  chcielibyście ją wykorzystywać jako źródło wody pitnej, zapewniając doskonałą jakość i jednocześnie optymalizując dotychczasowe koszty, to doskonałym rozwiązaniem jest dystrybutor filtrujący wyposażony w profesjonalny system filtracji.

Wybierając dystrybutor podłączony bezpośrednio do sieci wodociągowej wybieracie Państwo czystą, zdrową i smaczną wodę pitną w nieograniczonym zakresie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań woda z sieci wodociągowej poddawana jest wielostopniowemu procesowi filtracji. System filtrów usuwa szkodliwe zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne, organiczne i bakteriologiczne, pozostawiając jednocześnie mineralne składniki wody majce pozytywny wpływ na nasze zdrowie i jej naturalny smak.

Jest to coraz częściej wykorzystywany przez firmy sposób dostarczania świeżej i czystej wody dla swoich pracowników jak również klientów. Dzięki temu zapewniacie im Państwo codziennie niezbędną energię do pracy, dbając o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie .

Idea tego rozwiązania to dzierżawa dystrybutorów filtracyjnych w ramach, której klient opłaca miesięczny czynsz mając zagwarantowany bezpłatny serwis, wymianę filtrów oraz dostęp do nieograniczonej ilości zawsze świeżej wody.


Wybierając ten sposób dostarczania wody firma osiąga wiele korzyści:

- oszczędność finansową ,koszty mogą spaść nawet o 70% w porównaniu z innymi, dotychczasowymi rozwiązaniami ( system 5-cio galonowy, butelka PET),

- stałe comiesięczne koszty, niezależne od wielkości spożycia,

- oszczędność czasu – eliminacja dystrybucji butli i ich magazynowania   (koszty logistyki równe są zeru),

- aspekt ekologiczny (brak dostaw oraz brak utylizacji butli, jedynie wymieniane są filtry, które są biodegradowalne).