Gospodarstwa domowe


Od wielu lat zauważalny jest wzrostu świadomości społecznej w zakresie wiedzy i propagowani zdrowego trybu życia . Towarzyszy temu stały wzrost spożycia wód źródlanych i mineralnych kosztem wszelkich sztucznie barwionych i słodzonych napoi.

Najchętniej kupujemy   wody w butelkach PET i często o jej wyborze  spośród wielu znajdujących się na półkach decyduje marka, która identyfikuje nasze potrzeby często wykreowane w przekazach reklamowych.

Należało by zadać  sobie jednak proste pytanie. Czy oprócz ceny coś je wyróżnia? Czy jest jakaś znacząca różnica między wiodącymi jak też innymi markami wód źródlanych a wodą wodociągową?

Otóż z punktu widzenia składu mineralnego, który jest najistotniejszym elementem charakterystyki fizyko- chemicznej wód nie ma istotnych różnic. Wszystkie mają dobrze zbilansowany skład mineralny do poziomu 500mg/l, który pozwala w niemal nieograniczonych ilościach jej spożywanie.

Skoro tak to zastanówmy czy nie warto spojrzeć na to z perspektywy oszczędności naszych pieniędzy, czasu i wysiłku, który z pewnością potęguje się w okresie wiosenno - letnim w postaci setek kilogramów przenoszonych w zgrzewkach z wodą do naszych domów. 

        Jeżeli tak to proponujemy Państwu proekologiczne rozwiązania sytemu filtracji wody wodociągowej. Dzięki temu będzie mogli korzystać ze świeżej i smacznej wody w nieograniczonych ilościach przy jednocześnie niewielkich kosztach. Dodatkowo wyeliminujemy odpady PET co przyczyni się niewątpliwie do ochrony naszego środowiska.