Colorado


          Jest to dystrybutor, którego funkcja dozowania wody odróżnia go od pozostałych urządzeń. Woda dozowana jest poprzez wylewkę - fontannę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest bezpośrednie korzystanie z wody od bez konieczności napełnia butelek bądź też korzystania z kubeczków. Nadmiar wody odprowadzany jest bezpośrednio do sieci kanalizacyjnej.

Urządzenie doskonale sprawdza się w wszelkiego rodzaju miejscach pracy, szkołach oraz halach sportowych czyli wszędzie tam gdzie jest konieczność udostępnienia źródła wody licznej grupie osób. Dystrybutor zapewnia wodę schłodzoną lub letnią ( temperatura pokojowa).


Specyfikacja techniczna

Nowoczesny wygląd                                                                              Obudowa z paneli ze stali nierdzewnej                                                    Woda dozowana przez kranik wylewkę                                                   Nadmiar wody ściekający do misy odprowadzany jest przez odpływu                                                                                                       Regulacja poziomu poprzez regulowane nóżki podstawy dystrybutora                                                                                                 Łatwy dostęp do filtrów montowanych w tylnej części dystrybutora                                                                                               Regulacja temperatury wody zimnej w zakresie 5 – 10 °C                     Wysoka wydajność chłodzenia wody do 20 l/ godz.                               Wymiary 32 x 34,5 x 111 (szerokość/głębokość / wysokość w cm)     Waga 23 kg                                                                                           Zasilanie 230V/50HZ